W tym roku premierowy dzień najnowszego PlayStation5

21.09.2020, 12:53 0 komentarzy
W tym roku premierowy dzień najnowszego PlayStation5

Już w zeszłym roku zapowiedziano, że w roku 2020 firma Sony chce okazać nam swoje najnowsze dziecko, czyli PS5. Prawdą jest, że na rynku w dalszym ciągu dobrze znana okazuje się poprzednia wersja konsoli i nic nie wskazuje na to, by zaciekawienie nią mogło zmniejszać się. Jednakże Sony zdecydowało się na wyprodukowanie konsoli do gier najnowszej generacji, przez co fani nie mogą się jej już doczekać.

Nowe zastosowania technologii w PlayStation5

Marka Sony już kilka razy udowadniała, iż bywa pionierem na rynku oraz jest w stanie zaskakiwać klientów. PlayStation4 postawiła niezwykle wysoką poprzeczkę dla konkurencji - wszystko dzięki zupełnie nowej jakości, której wcześniej nie przedstawiła inna marka. Naprawdę wyczulone pady, gierki najwyższej generacji, efekty graficzne - klienci rzecz jasna umieli docenić takie wszystkie elementy oraz przez to teraz PlayStation4 okazuje się być najszybciej zarabiającą konsolą w historii.

Rzecz jasna na początku pojawiły się drobne problemy - firma Sony miała zamiar podważyć wszystkie technologiczne granice (co faktycznie wyszło), jednakże dzień premiery i wcześniejsze zaprezentowanie PlayStation 4 wzbudziły różne uczucia. Konsumentom, zapoznanym ze świetną konsolą PS3, nie w stu procentach odpowiadały przykładowo kontrolery, ponieważ na pierwszy rzut oka wydawało się, że są dosyć niewygodne przy grze. Faktycznie DualShocki otrzymały trochę alternatywny kształt, lecz problemem pozostał premierowy wypust PS4. PS4 przegrzewała się, urządzenie potrafiło również samo wyłączać się.

Rzecz jasna po uwagach fanów i aktualizacjach wdrażanych na bieżąco, wyszło na jaw, iż mimo wszystko firma Sony podąża w pożądanym kierunku, a sama konsola przybiera łatkę legendy. Jednakże nie byłoby to możliwe, gdyby nie gierki, które dużo graczy wysoce sentymentalnie wspomina.

Czy PlayStation 5 okaże się podobnym sukcesem?

Najprawdopodobniej każdy gracz czy fan technologicznych ciekawostek ze zniecierpliwieniem oczekuje ukazania się najnowszej konsoli. Sony potwierdziło, że gierki znane z PS4 będą działały na najnowszej konsoli (ale nie podziała w drugą stronę, co licznym osobom się nie podoba). Pojawiły się na tę chwilę pierwsze wiadomości o problemach z pre orderami - rzekomo japońska firma nie może się wyrobić z produkcją, choć nie jesteśmy pewni, czy nie są to aby tylko złośliwe plotki. W Internecie wyskakują się kolejne wieści również o tym, iż PlayStation5 miałaby mieć teoretycznie problem z rozdzielczością 4k. Aczkolwiek i tutaj pewne nie jest, co jest rzeczywistością. Wszystko się okaże w chwili premiery, tj. dziewiętnastego listopada tego roku.

Tagi:

Zostaw komentarz