Technology

Rozmowa z księciem Harrym a także Meghan Markle

19.03.2021, 09:24 0 komentarzy
Rozmowa z księciem Harrym a także Meghan Markle

Ostatnio, a więc 7 marca o 20:00 odbył się wywiad znanej prezenterki telewizyjnej Oprah Winfrey z księciem Harrym oraz księżną Meghan Markle. O spotkaniu tym zrobiło się bardzo głośno i bezustannie jest to jeden z czołowych tematów wśród różnych tabloidów. Był to pierwszy połączony wywiad Harry'ego i Meghan po wyrzeczeniu się pary z pełnienia obowiązków w ramach brytyjskiej rodziny królewskiej a także przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych. Podczas spotkania z Oprah para wtajemniczyła nas w kwestii swych decyzji i przedstawiła swoją wersję wydarzeń z życia na królewskim dworze. Podczas rozmowy ujawniły się oskarżenia obojętności, rasizmu i utrwalania kłamstw pod adresem Pałacu Buckingham.

Co więcej, według opublikowanego parę dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym konflikcie w rodzinie królewskiej są raczej po stronie królowej Elżbiety II i pozostałych członków rodziny niżeli Meghan i Harry'ego. Jednak nie da się zaprzeczyć, iż poparcie jest bardzo zróżnicowane, w zależności od . Brytyjskie tabloidy podkreślają, że jeśli tylko Meghan i Harry zechcieliby kiedyś wrócić na łono królewskiej rodziny, to właśnie tym wywiadem skreślili bezwarunkowo swoją możliwość. Poza wspomnianymi wcześniej kwestiami para królewska poruszyła także problem tego, iż książe nie wypatrzył wcześniej, że jest on uwięziony, jak sam dodał, oraz temat samobójczych myśli Meghan.

Prowadzący kanał na platformie YouTube, którzy zajmują się szukaniem poszczególnych informacji Josh Pieters i Archie Manners, poprosili 4 profesjonalistów analizujących w mediach sprawy rodziny królewskiej na skomentowanie wywiadu 2 dni przed publikacją. Doświadczeni profesjonaliści, w tym dawniejszy prasowy sekretarz królowej brytyjskiej, omówili całą rozmowę, sugerując w ten sposób Winfrey brak obiektywizmu a z kolei Meghan Markle stosowanie bezkompromisowego i ostrego języka. Wywiad Winfrey z Harrym a także księżną Meghan zaprezentowany został w w TVN24 wieczorem. Co istotne, wywiad ten obserwowało średnio bez mała 1mln odbiorców. Ta telewizyjna stacja okazała się wtedy drugim z kolejności liderem rynku, osiągając tym samym przewagę nad Polsatem i TVN.

Równocześnie mówi się, jakoby wywiad ten tylko potwierdził informacje dotyczące Oprah Winfrey jako redaktorki, która umie wykrzesać z rozmówcy wnikliwie wszystko. Mając na względzie emocjonujące szczegóły pary książęcej tabloidy piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednak Oprah robiła to już wiele razy. Bez wątpienia trzeba przyznać, że temat ten będzie w ciągu najbliższych tygodni zapewne często analizowany.

Zostaw komentarz