Technology

Porywające starcie w pierwszej kolejce rozgrywek Ekstraklasy! Mnóstwo trafień i porażka Piasta z Gliwic z piłkarzami wicemistrza kraju!

26.07.2021, 10:26 0 komentarzy
Porywające starcie w pierwszej kolejce rozgrywek Ekstraklasy! Mnóstwo trafień i porażka Piasta z Gliwic z piłkarzami wicemistrza kraju!

Fani piłkarscy otrzymali szansę by podziwiać genialne spotkanie na stadionie w Gliwicach. W niedziele miejscowa drużyna Piasta Gliwice podejmowała na swoim stadionie zawodników Rakowa z Częstochowy. To naprawdę mocne zestawienie jak na inauguracyjną kolejkę nowego sezonu polskiej Ekstraklasy i trzeba to przyznać. Bez najmniejszych wątpliwości każdy wielbiciel piłkarski w Polsce mógł być zachwycony z śledzenia takiego meczu. Warto podkreślić, że obie ekipy były bardzo blisko triumfu, a w tym starcia mieliśmy okazję podziwiać 5 trafień. To gracze ekipy wicemistrza ligi polskiej w finalnym rozrachunku mogli radować się z pierwszej wygranej w nowym sezonie polskich rozgrywek. Zawodnicy Piasta z Gliwic ponieśli porażkę rezultatem dwa do trzech i na pierwszy triumf muszą poczekać przynajmniej do przyszłego tygodnia. Ich oponentami w kolejną sobotę będą gracze mieleckiej Stali. bez najmniejszych wątpliwości Piłkarze trenera Fornalika Waldemara będą chcieli się zrehabilitować po wpadce w inaugurującej serii gier następnego sezonu rozgrywek polskich.

Zostaw komentarz