Technology

Niewesołe zakończenie podróży Brzozowskiego Rafała na Eurowizji. Zaprezentowana przez Rafała piosenka zbyt konwencjonalny na finałowy występ konkursu Eurowizji!

27.05.2021, 13:29 0 komentarzy
Niewesołe zakończenie podróży Brzozowskiego Rafała na Eurowizji. Zaprezentowana przez Rafała piosenka zbyt konwencjonalny na finałowy występ konkursu Eurowizji!

Nasza ojczyzna zazwyczaj nie porywała wielbicieli muzyki w okresie zawodach Eurowizji i dobrze to zrozumieć. Z reguły Polski najwybitniejszym sukcesem jest kwalifikowanie się do konkursowego finału, w którym zdobywaliśmy odległe lokaty. Eurowizja została odwołana w roku zeszłym, ponieważ panowała pandemia koronawirusa, która sparaliżowała nie jedynie Stary Kontynent, ale też cały świat. W odbywającej się w tym roku edycji reprezentantem Polski podczas konkursu Eurowizji był Brzozowski Rafał, który chciał zachwycić sympatyków dobrej muzyki przyśpiewką o tytule "The Ride". Z wskazania reprezentanta naszego narodu bardzo dużo ekspertów nie było zadowolonych, jednak w końcowym rozrachunku do wymiany nie doszło. Niestety ponownie byliśmy zobligowani pożegnać się z konkursem Eurowizji szybciej, niż byśmy tego chcieli. Na Eurowizji był polskim reprezentantem Brzozowski Rafał, który w trakcie konkursu Eurowizji nie skokietował europejskiej widowni i dlatego też odpadł na etapie półmetku 65. konkursu europejskiej piosenki.

Z całą pewnością telewidzowie z naszego kraju są już niezwykle znudzeni tego typu wynikiem. Bardzo dobrze zdawać sobie sprawę z tego, iż "The Ride" a więc piosnka prezentowana ze strony Rafała Brzozowskiego była najzwyczajniej nieszczególna. Nie ma nic interesującego w tym utworze co by mogło wprawić w zachwycenie europejskich widzów. To jest kolejna odsłona turnieju Eurowizji, podczas którego ambasador naszego narodu nie ma możliwości zakwalifikować się do finałowej fazy. Z pewnością można zauważyć to, iż od dwóch dekad wybór przedstawicieli Polski na konkurs piosenki europejskiej nie wychodzi Polakom zbyt dobrze. Musimy w takim wypadku mieć nadzieję na to, że w kolejnych latach nasz ambasador zdoła wejść do pojedynku finałowego o triumf w turnieju Eurowizji. Niezwykle istotne w sytuacji takiej jak ta jest to, żeby wyselekcjonować prawidłowego piosenkarza, który umieć będzie olśnić europejskich widzów. W przeciwnym razie kolejny raz nie będziemy mieć szans do finałowej batalii podczas konkursu Eurowizji.

Zostaw komentarz