Technology

Gent okazał się za silny i zdeklasował wicemistrza Polski! Skończyła się właśnie przygoda Rakowa z europejskimi pucharami!

31.08.2021, 12:29 0 komentarzy
Gent okazał się za silny i zdeklasował wicemistrza Polski! Skończyła się właśnie przygoda Rakowa z europejskimi pucharami!

Należy powiedzieć o tym na wstępie, wicemistrz polskich rozgrywek bardzo dobrze reprezentował naszą ligę w kwalifikacjach do europejskich pucharów w aktualnym sezonie. Z pewnością wicemistrzowie polskiej ligi prezentowali się najbardziej atrakcyjnie z grona drużyn, które walczyły o miejsce w rozgrywkach europejskich. Droga wicemistrza polskiej Ekstraklasy niestety zakończyła się, ponieważ belgijski Gent był zbyt mocnym rywalem. Mecz numer jeden piłkarze trenera Papszuna wprawdzie zwyciężyli rezultatem jeden do zera, jednakże w pojedynku numer dwa zdecydowanie lepsi byli piłkarze zespołu z Belgii. Gent w starciu rewanżowym triumfowało rezultatem 3 do 0 i zagwarantowało sobie miejsce turnieju Conference League. Piłkarscy wielbiciele w Polsce Mimo przegranego pojedynku mogą być dumni z gry piłkarzy wicemistrza polskiej ligi. Dla tej drużyny to był debiut w europejskich rozgrywkach i rozsądnie podkreślić to, że poradzili sobie świetnie.

Zostaw komentarz