Technology

Skład następnego sezonu Top Model już jest znany!

25.09.2020, 09:40 0 komentarzy
Skład następnego sezonu Top Model już jest znany!

Top Model jest to program wyróżniający się w jesiennej ramówce TVN, w którym uczestnicy decydują się na rywalizację o tytuł Next Top Model. Ciekawe jury oraz Joanna Krupa jako prowadząca to rzeczywiście przepis na sukces, co udowadniają dziesiątki tysięcy widzów zbierających się przed telewizorami. Dodatkowo można zobaczyć całkiem sporo cenionych i znanych figur w świecie mody, jak na przykład redaktorki pism, znane modelki i światowej sławy fotografowie.

W tym sezonie o miano Top Model starać się będzie czternastu uczestników, wśród których są też osoby posiadające srebrny i złoty bilet. Bilet w złotym kolorze jurorzy przyznają osobie, która posiada rzeczywiste predyspozycje do stania się modelem, w skutek czego taki uczestnik od razu ląduje w domu Top Model. Za to bilet w kolorze srebra to głos osób głosujących w Internecie, których zadaniem był wybór swojego ulubieńca, który nie będzie musiał uczestniczyć w castingach i natychmiast trafia na bootcamp, czyli następny etap.

Co czeka widzów w tym sezonie programu Top Model?

Program ma za zadanie dać nie tylko zaistnienia w świecie modelingu, ale również pierwszych kroków i rozwinięcie portfolio, przez to co edycję zgłasza się mnóstwo kandydatów. Podczas każdego z odcinków uczestnicy mają do wykonania różne zadania, które mają być sprawdzianem tego, czy są oni gotowi na wyzwania w prawdziwym świecie mody. Jurorzy oceniają ich postępy i decydują o tym, który zawodnik opuści program w danym odcinku. Istnieje jeszcze możliwość przywrócenia do programu po eliminacji, a jest to możliwe dzięki interwencji Michała Piróga, którego zadaniem jest obserwowanie panelu zza kulis, służąc pocieszeniem i wsparciem dla uczestników. Główną nagrodą jest kontrakt z agencją modeli i sesja okładkowa dla miesięcznika "Glamour". W tym sezonie poznamy, który z nich będzie następnym zwycięzcą Top Model. O zwycięstwo konkuruje całkiem sporo wartych uwagi modelek i modeli, w związku z tym na pewno warto będzie oglądać na bieżąco kolejne odcinki.

Zostaw komentarz