Polandrock 2018

02.09.2018, 10:22 0 komentarzy
Polandrock 2018

Po raz pierwszy największy i jeden z najbardziej znanych festiwali w naszym kraju, odbył się jako Pol'and'Rock Festival. Niegdysiejszy „Przystanek Woodstock”, nazywający się tak od 1995 roku, musiał zmienić ją ze względów prawnych. W tym roku jeden z najpiękniejszych festiwali na świecie odbył się 24 raz. Aż 15 razy Pol'and'Rock Festival organizowany był w Kostrzynie nad Odrą i co roku przyciąga liczne rzesze fanów granej tam muzyki i magicznego klimatu tego wyjątkowego festiwalu.

Historia Pol'and'Rock Festival jest długa, a sam festiwal przechodził wiele zmian i zwiększał swoją jakość z biegiem lat. Na jego szybki rozwój wpływało nie tylko rosnące zainteresowanie sympatyków muzyki, ale co za tym idzie, coraz większa liczba jego sponsorów. Liczba dni festiwalu wydłużyła się z pierwotnych dwóch na trzy, powiększyła się liczba koncertów zagranicznych artystów oraz ilość osób zainteresowanych tym eventem. Od wielu lat liczba fanów "woodstocku" oscyluje pomiędzy 300 a 750 tysięcy. Pol'and'Rock Festival jest całkowicie darmowy, a porządku pilnują odpowiednie służby, które wspierają wolontariusze, nazywani „Pokojowym Patrolem”.

Pol'and'Rock Festival nie jeden raz startował w konkursach wyłaniających najlepsze europejskie i światowe festiwale. Jego organizacja odbywa się na najwyższym poziomie. Mimo to uczestnicyszukają czegoś więcej niż tylko dobrej organizacji. Osoby, które od lat uczestniczą w Pol'and'Rock Festival cieszą się przede wszystkim niezwykłym, panującym na nim, klimatem i atmosferą wypełnioną miłością i radością. Festiwal ten jest miejscem, pozwalającym na bezpieczną i przyjazną zabawę przy pięknej muzyce. Dzięki Akademii Sztuk Przepięknych, która organizuje różne warsztaty i spotkania, festiwalowicze mogą odbyć rozmowy z wyjątkowymi ludźmi, zrelaksować się dzięki medytacji lub zgłębiać wiedzę z przeróżnych tematów.

Jedno jest pewne – festiwalowy klimat i cudowne momenty na "woodstockowym polu" są warte przeżycia. Istnieje wielka szansa, że doświadczając tych emocji, zakochasz się w jedynej w swoim rodzaju atmosferze i powrócisz na Pol'and'Rock w następnym roku!

Tagi:

Zostaw komentarz